نمایش 1–16 از 41 نتیجه

نمایش 9 24 36

کولر گازی جی‌ پلاس

کولر گازی جی پلاس از نظر سایزبندی، مزایا، عوامل موثر بر قیمت و خرید مطمئن در این مطلب مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انواع کولر گازی +G بر اساس سایز

سایز‌های کولر گازی جی‌ پلاس 9000، 12000، 18000، 24000 و 30000 است که هر چه این سایز بیشتر باشد قدرت خنک‌کنندگی آن هم بیشتر می‌شود. در واقع این اعداد سایزبندی نیستند؛ بلکه قدرت سرمایشی کولر گازی را تعیین می‌کنند.

مزایای کولر گازی جی پلاس

از مزایای کولرهای گازی جی‌ پلاس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • موتور کم‌مصرف
  • پره‌های طلایی ضد زنگ
  • حسگر افراد برای جهت دادن به باد و جلوگیری از هدر رفتن آن

قیمت کولر گازی جی‌ پلاس :

یکی از مواردی که به طور اساسی بر قیمت کولر گازی جی‌ پلاس تاثیر می‌گذارد سایز آن است؛ هرچه سایز بیشتر باشد قیمت آن هم بیشتر می‌شود. از دیگر مواردی که بر قیمت کولر گازی جی‌ پلاس تاثیر می‌گذارد می‌توان اشاره کرد به:

  • میزان مصرف انرژی موتور
  • نوع پره‌های به کار رفته در آن
  • سیستم حسگر هوشمند تشخیص افراد

خرید کولر گازی جی‌ پلاس :

اگر برای منزل خود یا حتی مغازه و فروشگاه خود قصد خرید کولر گازی جی‌ پلاس را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما از نمایندگی‌های مجاز این برند خرید کنید تا هم گارانتی معتبر دریافت کنید و هم بتوانید برای خرید کولر گازی جی‌ پلاس از کارشناسان مجرب فروش کمک بگیرید.

چیزی که برای خرید کولر گازی جی‌ پلاس باید در نظر بگیرید در ابتدا فضایی‌ست که برای آن اقدام به خرید کرده‌اید؛ یعنی برای هر فضا و مکانی یک سایز مشخص وجود دارد که مناسب است و شما باید اول از هر چیزی این مورد را در نظر بگیرید تا کولر گازی‌ای که می‌خرید کاملا مناسب مکان‌وفضا باشد.

گارانتی کولر گازی جی پلاس چه خدماتی ارائه می‌کند؟

5 سال ضمانت موتور و همچنین 24 ماه گارانتی قطعات کولر گازی جی‌ پلاس خیال مشتریان را از کیفیت موتور و همچنین خدمات این محصول راحت می‌کند؛ چرا که شرکت معتبر گلدیران ضمانت این برند و محصولاتش را بر عهده گرفته‌است.