مشاهده همه 13 نتیجه

نمایش 9 24 36

کولر گازی جی پلاس

برند جی پلاس ، یکی از برندهایی است که با وجود نوظهور بودن خیلی خوب توانسته جایگاه خود را در بازار و در منازل مردم پیدا کند . تولید کولرهای گازی جی پلاس ، با استقبال مردم مواجه شد و این برند ایرانی توانست با تولید لوازم خانگی با کیفیتی که مصرفشان در منازل زیاد است اعتماد مردم را به خود جلب کند . در این جا میخواهیم اسپلیت جی پلاس را به شما معرفی کنیم .
اول از گارانتی این محصول شروع می کنیم ؛ 5 سال ضمانت موتور و همچنین 24 ماه گارانتی قطعات کولر گازی جی پلاس خیال مشتریان را از کیفیت موتور و همچنین خدمات این محصول راحت می کند چرا که شرکت معتبر گلدیران ضمانت این برند و محصولاتش را بر عهده گرفته است.
سایز های کولر گازی جی پلاس 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 است که هر چه این سایز بیشتر باشد قدرت خنک کنندگی کولر گازی G+ هم بیشتر می شود . در واقع این اعداد سایز بندی نیستند بلکه قدرت سرمایشی کولر گازی را تعیین می کنند . موتور کولرهای گازی جی پلاس کم مصرف هستند و به همین دلیل است که مردم ترغیب می شود برای خرید این محصول . پره های طلایی به کار رفته در کولر گازی G+ ضد زنگ است و این مورد به طول عمر موتور دستگاه کمک می کند. وجود حسگر بر روی اسپلیت جی پلاس این امکان را برای فرد فراهم می کند تا با فعال کردن آن ، باد و مسیر باد را فقط به سمت اشخاص تنظیم کند و به این صورت باد خنکی که تولید می شود با خوردن به دیوار و وسایل هدر نمی رود و فقط صرف خنک کردن افراد داخل اتاق می شود.

قیمت کولر گازی جی پلاس :

یکی از مواردی که به طور اساسی بر قیمت کولر گازی جی پلاس تاثیر می گذارد سایز آن است ؛ هرچه سایز بیشتر باشد قیمت کولر گازی جی پلاس هم بیشتر می شود. از دیگر مواردی که بر قیمت کولر گازی جی پلاس تاثیر میگذارد می توان به میزان مصرف انرژی موتور ، نوع پره های به کار رفته در آن و سیستم حسگر هوشمند تشخیص افراد اشاره کرد.

خرید کولر گازی جی پلاس :

اگر برای منزل خود یا حتی مغازه و فروشگاه خود قصد خرید کولر گازی جی پلاس را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از نمایندگی های مجاز برند G+ خرید کنید تا هم از گارانتی معتبر خیالتان راحت باشد و هم بتوانید برای خرید کولر گازی جی پلاس از فروشندگان مجرب این برند کمک بگیرید. چیزی که برای خرید کولر گازی جی پلاس باید در نظر بگیرید در ابتدا فضایی ست که برای آن اقدام به خرید کرده اید ؛ یعنی برای هر فضا و مکانی یک سایز مشخص وجود دارد که مناسب است و شما باید اول از هر چیزی این مورد را در نظر بگیرید تا کولر گازی ای که می خرید کاملا منماسب مکان و فضا باشد.