نمایش 1–16 از 23 نتیجه

نمایش 9 24 36

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K717T

17,999,000 تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K718BG

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K715S

17,955,000 تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K715W

17,499,000 تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K717S

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K717W

17,055,000 تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K725S

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K725W

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K723T

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K723S

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K723W

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K916T

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K916S

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K916W

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K918BG

یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-J706BG

یخچال ساید بای ساید جی پلاس

همان طور که می دانید بعد از این که تحریم ها علیه ایران شدت گرفت برندهایی مثل سامسونگ ، ال جی ، بوش و … از بازار خداحافظی کردند و برندهایی مانند جی پلاس جایگزین آن ها شدند؛ برندهایی مانند جی پلاس کاملا داخل کشور خودمان تولید می شوند و یک برند کاملا داخلی به حساب می آیند ؛ این برند را شرکت معروف و قابل اعتماد گلدیران ساخته است و گارانتی محصولات این برند را نیز بر عهده دارد.
در این قسمت می خواهیم یخچال های ساید بای ساید برند جی پلاس را به شما معرفی کنیم ، همچنین خصوصیات و ویژگی های این محصولات را با یکدیگر بررسی کنیم.

یخچال فریز ساید بای ساید جی پلاس از نظر ظاهری بسیار زیبا و شیک است و برای کسانی که در انتخاب یخچال فریزر ساید بای ساید ، ظاهر برایشان اهمیت زیادی دارد کاملا مناسب است. اما همانطور که از حسن و خوبی های محصول می گوییم باید در نظر بگیریم که در کنار این خوبی ها ، بدی هایی هم وجود دارد ؛ از بدی های یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس می توان وصل نشدنش به آب شهری را ذکر کرد و اینکه باید به صورت دستی آب و یخ را به مخزن های مرتبط آن اضافه کنید .

حالا که از بدی این محصول گفتیم ، کمی هم به خوبی های آن بپردازیم ! از دیگر محاسن یخچال فریزر های ساید بای ساید G Plus می توان به داشتن موتور اینورتر (Inverter) اشاره کرد ! وظیفه این موتور جلوگیری از خاموش و روشن شدن مکرر یخچال است و به این شکل هم فشار وارد به موتور را کم می کند ، هم مصرف برق را کاهش می دهد و هم مانع تولید بیش از حد سرما می شود؛ همچنین این موتور ها ، سرما را به صورت یکنواخت در همه قسمت های یخچال پخش می کنند و بدین صورت مواد غذایی به همان کیفیت اولیه داخل یخچال باقی می مانند.

قیمت یخچال ساید بای ساید جی پلاس :

عواملی هستند که بر قیمت یخچال ساید بای ساید جی پلاس تاثیر می گذارند ، مانند : شکل ظاهری ، وجود موتور اینورتر ، میزان مصرف انرژی و میزان قدرت موتور ! به طور مثال یخچال فریزر ساید بای ساید جی پلاس از یخچال فریزر پایین همین برند ، گران تر است ؛ زیرا هم از نظر ظاهری و هم از نظر نوع یخچال کاملا با هم متفاوت هستند و مطمئنا از لحاظ قیمتی هم تفاوت دارند.

خرید یخچال ساید بای ساید جی پلاس :

در نظر داشته باشید که برای خرید یخچال ساید بای ساید جی پلاس حتما به نمایندگی های مجاز این برند ، مراجعه کنید تا ضمن دریافت خدمات گارانتی معتبر ، بتوانید از مشاوره فروشندگان متخصص برند جی پلاس هم استفاده کنید. مبلغی که شما برای خرید یخچال ساید بای ساید در نظر دارید تعیین کننده کیفیت یخچال ساید بای ساید جی پلاس است و اگر محدودیتی ندارید می توانید بالاترین مدل را تهیه کنید.