نمایش 1–16 از 39 نتیجه

نمایش 9 24 36

یخچال ساید‌بای‌ساید جی‌پلاس

همان طور که می‌دانید بعد از این که تحریم‌ها علیه ایران شدت گرفت، برندهایی مثل سامسونگ‌، ال‌جی‌، بوش و … از بازار خداحافظی کردند و برندهایی مانند: جی‌پلاس و دوو جایگزین آن‌ها شدند؛ این برندها داخل کشور خودمان تولید می‌شوند و یک برند کاملا داخلی به حساب می‌آیند؛ برند جی‌پلاس را شرکت معروف و قابل اعتماد گلدیران ساخته‌است و گارانتی محصولات این برند را نیز بر عهده دارد.
در این قسمت می‌خواهیم یخچال‌های ساید‌بای‌ساید برند جی‌پلاس را به شما معرفی کنیم‌، همچنین خصوصیات و ویژگی‌های این محصولات را با یکدیگر بررسی کنیم.

اگر در حال بررسی و مقایسه برندهای مختلف یخچال فریزر هستید، می‌توانید به مراجعه به صفحه یخچال‌فریزر سایدبای‌ساید دوو، ویژگی‌ها و مشخصات محصولات این برند را نیز ببینید.

یخچال فریز ساید‌بای‌ساید جی‌پلاس از نظر ظاهری بسیار زیبا و شیک است و برای کسانی که در انتخاب یخچال فریزر ساید‌بای‌ساید‌، ظاهر برایشان اهمیت زیادی دارد، کاملا مناسب است. اما همانطور که از خوبی‌های محصول می‌گوییم باید در نظر بگیریم که در کنار این خوبی‌ها‌، بدی‌هایی هم وجود دارد؛ از بدی‌های یخچال فریزر ساید‌بای‌ساید جی‌پلاس می‌توان وصل نشدنش به آب شهری را ذکر کرد و اینکه باید به صورت دستی آب و یخ را به مخزن‌های مرتبط آن اضافه کنید .

حالا که از بدی این محصول گفتیم‌، کمی هم به خوبی‌های آن بپردازیم‌! از دیگر محاسن یخچال فریزرهای ساید‌بای‌ساید  G Plus می‌توان به داشتن موتور اینورتر (Inverter) اشاره کرد‌! وظیفه این موتور جلوگیری از خاموش و روشن شدن مکرر یخچال است و به این شکل هم فشار وارد به موتور را کم می‌کند‌، هم مصرف برق را کاهش می‌دهد و هم مانع تولید بیش از حد سرما می‌شود؛ همچنین این موتور‌ها‌، سرما را به صورت یکنواخت در همه قسمت‌های یخچال پخش می‌کنند و بدین صورت مواد غذایی به همان کیفیت اولیه داخل یخچال باقی می‌مانند.

قیمت یخچال ساید‌بای‌ساید جی‌پلاس :

عواملی هستند که بر قیمت یخچال ساید‌بای‌ساید جی‌پلاس تاثیر می‌گذارند‌، مانند‌: شکل ظاهری‌، وجود یا عدم وجود موتور اینورتر‌، میزان مصرف انرژی و میزان قدرت موتور‌! به طور مثال یخچال فریزر ساید‌بای‌ساید جی‌پلاس از یخچال فریزر پایین همین برند‌، گران‌تر است؛ زیرا هم از نظر ظاهری و هم از نظر نوع یخچال کاملا با هم متفاوت هستند و مطمئنا از لحاظ قیمتی هم تفاوت دارند.

خرید یخچال ساید‌بای‌ساید جی‌پلاس :

در نظر داشته‌باشید که برای خرید یخچال ساید‌بای‌ساید جی‌پلاس حتما به نمایندگی‌های مجاز این برند‌، مراجعه کنید تا ضمن دریافت خدمات گارانتی معتبر‌، بتوانید از مشاوره فروشندگان متخصص برند جی‌پلاس هم استفاده کنید. مبلغی که شما برای خرید یخچال ساید‌بای‌ساید در نظر دارید تعیین‌کننده کیفیت یخچال ساید‌بای‌ساید جی‌پلاس است و اگر محدودیتی ندارید می‌توانید بالاترین مدل را تهیه کنید.