نمایش 1–16 از 28 نتیجه

نمایش 9 24 36

یخچال ساید‌ بای‌ ساید جی‌ پلاس

برند جی‌ پلاس را شرکت معروف و قابل اعتماد گلدیران ساخته‌است و گارانتی محصولات این برند را نیز بر عهده دارد. در این قسمت می‌خواهیم یخچال‌های ساید‌بای‌ساید برند جی‌پلاس را به شما معرفی کنیم‌، همچنین خصوصیات و ویژگی‌های این محصولات را با یکدیگر بررسی کنیم.

اگر در حال بررسی و مقایسه برندهای مختلف یخچال فریزر هستید، می‌توانید به مراجعه به صفحه یخچال‌ فریزر ساید بای‌ ساید دوو، ویژگی‌ها و مشخصات محصولات این برند را نیز ببینید.

یخچال فریز ساید‌ بای‌ ساید جی‌ پلاس از نظر ظاهری بسیار زیبا و شیک است و برای کسانی که در انتخاب این دستگاه، ظاهر برایشان اهمیت زیادی دارد، کاملا مناسب است؛ اما متاسفانه این یخچال‌ها به آب شهری متصل نمی‌شود و اینکه باید به صورت دستی آب و یخ را به مخزن‌های مرتبط آن اضافه کنید.

از محاسن یخچال فریزرهای ساید‌ بای‌ ساید  G Plus می‌توان به داشتن موتور اینورتر (Inverter) اشاره کرد‌! وظیفه این موتور جلوگیری از خاموش و روشن شدن مکرر یخچال است و به این شکل هم فشار وارد به موتور را کم می‌کند‌، هم مصرف برق را کاهش می‌دهد و هم مانع تولید بیش از حد سرما می‌شود؛ همچنین این موتور‌ها‌، سرما را به صورت یکنواخت در همه قسمت‌های یخچال پخش می‌کنند و بدین صورت مواد غذایی به همان کیفیت اولیه داخل یخچال باقی می‌مانند.

قیمت یخچال ساید‌ بای‌ ساید جی‌ پلاس :

عواملی هستند که بر قیمت یخچال ساید‌ بای‌ ساید جی‌ پلاس تاثیر می‌گذارند‌، مانند‌: شکل ظاهری‌، وجود یا عدم وجود موتور اینورتر‌، میزان مصرف انرژی و میزان قدرت موتور‌! به طور مثال یخچال فریزر ساید‌ بای‌ ساید جی‌ پلاس از یخچال فریزر پایین همین برند‌، گران‌تر است؛ زیرا هم از نظر ظاهری و هم از نظر نوع یخچال کاملا با هم متفاوت هستند و مطمئنا از لحاظ قیمتی هم تفاوت دارند.

خرید یخچال ساید‌ بای‌ ساید جی‌ پلاس :

در نظر داشته‌باشید که برای خرید یخچال ساید‌ بای‌ ساید جی‌ پلاس حتما به نمایندگی‌های مجاز این برند‌، مراجعه کنید تا ضمن دریافت خدمات گارانتی معتبر‌، بتوانید از مشاوره فروشندگان متخصص برند جی‌ پلاس هم استفاده کنید. مبلغی که شما برای خرید یخچال ساید‌بای‌ساید در نظر دارید تعیین‌کننده کیفیت یخچال ساید‌ بای‌ ساید جی‌ پلاس است و اگر محدودیتی ندارید می‌توانید بالاترین مدل را تهیه کنید.