نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

کولرگازی ال‌جی

چند سالی است که کولرهای گازی طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند و توانسته‌اند در بازار جایگاهی خاص برای خود باز کنند. امروزه استفاده از کولرهای آبی خیلی کمتر از قبل شده است و مردم ترجیح می‌دهند که از کولرهای گازی استفاده کنند. هر برند از این دستگاه یک سری امکانات دارد که بعضی از این امکانات مشترک و بعضی دیگر اختصاصی همان برند است. در این قسمت از امکانات کولر گازی ال‌جی صحبت می‌کنیم.

انواع کولر گازی ال‌جی از نظر سایز

کولرهای گازی LG دارای ظرفیت‌های مختلفی است : 9000، 12000، 18000، 24000 و 30000! این ظرفیت‌ها که به عنوان سایز هم در نظر گرفته می‌شوند واحد قدرت سرمایش در کشور بریتانیا هستند که ما در ایران به عنوان سایز و ظرفیت سرمایشی می‌شناسیم.

امکانات کولر گازی برند LG

از امکاناتی که باعث تمایز آن با سایر برندها شده است می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • موتور کم مصرف
  • پره‌های طلایی ضد زنگ
  • 5 متر لوله مسی به صورت رایگان
  • حسگر برای این که باد فقط اشخاص داخل اتاق را خنک کند نه فضاهای خالی !
  • داشتن پره‌های طلایی ضدزنگ Golden Fan برای طول عمر دستگاه و موتور آن بسیار اهمیت دارد، 5 متر لوله مسی که به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می‌گیرد شخص را از شر هزینه‌های اضافی راحت می‌کند و به این صورت برای مشتری کم هزینه‌تر از سایر برندها می‌شود .

قیمت اسپلیت ال‌جی :

قیمت کولرگازی (اسپلیت) ال‌جی نسبت به ظرفیت آن متغیر است؛ یعنی هرچه ظرفیت و سایز آن بیشتر باشد قیمت کولرگازی LG نیز بیشتر می‌شود. هر چه موتور کولرگازی ال‌جی کم مصرف‌تر باشد و سایز آن بزرگتر باشد مطمئنا گران‌تر هم می‌شود.

خرید کولرگازی ال‌جی :

برای خرید کولرگازی ال‌جی حتما فضایی که می‌خواهید در آن از اسپلیت استفاده کنید را در نظر بگیرید و ظرفیت را به‌اندازه همان فضا انتخاب کنید. حتما اقدام به خرید کولرگازی ال‌جی با موتور کم مصرف کنید تا در مصرف انرژی و برق صرفه جویی شود. حتما از نمایندگی‌های برند ال‌جی اقدام به خرید کنید تا هم کارت گارانتی معتبر با اعتبار 10 سال ضمانت موتور و 18 ماه قطعات را دریافت کنید و هم از راهنمایی‌های فروشندگان متخصص بهره ببرید.