نمایش دادن همه 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

کولر گازی ال‌ جی

برندهای مختلف کولر گازی هرکدام یک سری امکانات دارند که بعضی از این امکانات مشترک و بعضی دیگر اختصاصی همان برند است. در این قسمت از امکانات کولر گازی ال‌ جی صحبت می‌کنیم.

انواع کولر گازی ال‌ جی از نظر سایز

کولرهای گازی LG دارای ظرفیت‌های مختلفی هستند: 9000، 12000، 18000، 24000 و 30000! این ظرفیت‌ها که به عنوان سایز هم در نظر گرفته می‌شوند واحد قدرت سرمایش در کشور بریتانیا هستند که ما در ایران به عنوان سایز و ظرفیت سرمایشی می‌شناسیم.

امکانات کولر گازی برند LG

از امکاناتی که باعث تمایز آن با سایر برندها شده است می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • موتور کم مصرف
  • پره‌های طلایی ضد زنگ
  • 5 متر لوله مسی به صورت رایگان
  • حسگر برای این که باد فقط اشخاص داخل اتاق را خنک کند نه فضاهای خالی!

داشتن پره‌های طلایی ضدزنگ Golden Fan برای طول عمر دستگاه و موتور آن بسیار اهمیت دارد، 5 متر لوله مسی که به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می‌گیرد شخص را از شر هزینه‌های اضافی راحت می‌کند و به این صورت برای مشتری کم هزینه‌تر از سایر برندها می‌شود .

قیمت اسپلیت ال‌ جی :

قیمت کولر گازی (اسپلیت) ال‌ جی نسبت به ظرفیت آن متغیر است؛ یعنی هرچه ظرفیت و سایز آن بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می‌شود. هر چه موتور کولر گازی ال‌ جی کم مصرف‌تر و سایز آن بزرگتر باشد مطمئنا گران‌تر هم می‌شود.

خرید کولر گازی ال‌ جی :

برای خرید کولر گازی ال‌ جی حتما فضایی که می‌خواهید در آن از اسپلیت استفاده کنید را در نظر بگیرید و ظرفیت را به‌اندازه همان فضا انتخاب کنید. حتما اقدام به خرید کولر گازی ال‌ جی با موتور کم مصرف کنید تا در مصرف انرژی و برق صرفه جویی شود. حتما از نمایندگی‌های برند ال‌ جی اقدام به خرید کنید تا هم کارت گارانتی معتبر با اعتبار 10 سال ضمانت موتور و 18 ماه قطعات را دریافت کنید و هم از راهنمایی‌های فروشندگان متخصص بهره ببرید.