مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

کولر گازی ال جی

چند سالی است که کولرهای گازی طرفداران زیادی پیدا کرده اند و توانسته اند در بازار جایگاهی خاصی برای خود باز کنند. امروزه استفاده از کولرهای آبی خیلی کمتر از قبل شده است و مردم ترجیح می دهند که از کولرهای گازی استفاده کنند . هر برند از این دستگاه یک سری امکانات دارد که بعضی از این امکانات مشترک و بعضی دیگر اختصاصی همان برند است. در این قسمت از امکانات کولر گازی برند ای جی صحبت می کنیم.
کولرهای گازی LG دارای ظرفیت های مختلفی است : 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 و 30000 ! این ظرفیت ها که به عنوان سایز هم در نظر گرفته می شوند واحد قدرت سرمایش در کشور بریتانیا هستند که ما در ایران به عنوان سایز و ظرفیت سرمایشی می شناسیم. از امکاناتی که باعث تمایز آن با سایر برندها شده است ، داشتن موتور کم مصرف ، داشتن پره های طلایی ضد زنگ ، داشتن 5 متر لوله مسی به صورت رایگان و داشتن حسگر برای این که باد فقط به اشخاص داخل اتاق بخورد نه فضاهای خالی !
داشتن پره های طلایی ضد زنگ Golden Fan برای طول عمر دستگاه و موتور آن بسیار اهمیت دارد ، 5 متر لوله مسی که به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می گیرد شخص را از شر هزینه های اضافی راحت می کند و به این صورت برای مشتری کم هزینه تر از سایر برندها می شود .

قیمت اسپلیت ال جی :

قیمت کولر گازی (اسپلیت) ال جی نسبت به ظرفیت آن متغیر است ؛ یعنی هرچه ظرفیت و سایز آن بیشتر باشد قیمت کولر گازی LG نیز بیشتر می شود. هر چه موتور کولر گازی ال جی کم مصرف تر باشد و سایز آن بزرگتر باشد مطمئنا گران تر هم می شود.

خرید کولر گازی ال جی :

برای خرید کولر گازی ال جی حتما فضایی که می خواهید در آن از اسپلیت استفاده کنید را در نظر بگیرید و ظرفیت را به اندازه همان فضا انتخاب کنید . حتما اقدام به خرید کولر گازی ال جی با موتور کم مصرف کنید تا در مصرف انرژی و برق صرفه جویی شود. حتما از نمایندگی های برند ال جی اقدام به خرید کنید تا هم کارت گارانتی معتبر با اعتبار 10 سال ضمانت موتور و 18 ماه قطعات را دریافت کنید و هم از راهنمایی های فروشندگان متخصص بهره ببرید.