نمایش 1–16 از 22 نتیجه

نمایش 9 24 36

یخچال فریزر سایدبای‌ساید دوو

درست بعد از سال 97 که تحریم‌ها  علیه کشورمان ایران بیشتر و واردات برندهای خارجی و معروفی مانند سامسونگ‌، بوش و … ممنوع اعلام شد‌، برندهایی مانند دوو راه خود را به بازار ایران باز کرد؛ البته منکر این موضوع که برند Daewoo قدمتی چند ساله دارد‌، نیستیم اما دقیقا از زمانی که برندهای خارجی در بازارهای ایران کمیاب شدند و از بین رفتند‌، این برند بیشتر به چشم آمد. یکی از محصولاتی که برند Daewoo  تولید می‌کند‌، یخچال فریزر است.
همانطور که می‌دانید ما چند نوع یخچال فریزر داریم: یخچال فریزر دوقلو‌، یخچال فریزر پایین‌، یخچال فریزر بالا و یخچال سایدبای‌ساید.

خبر خوب این است که تمامی یخچال‌های سایدبای‌ساید دوو دارای قابلیت اتصال مستقیم به آب شهری هستند و قسمت آب‌ریز و یخ‌ساز آن‌ها  به صورت خودکار‌، کار می‌کند. از دیگر مزایای یخچال‌های سایدبای‌ساید دوو می‌توانیم به وجود موتور اینورتر اشاره کنیم که این موتور خود به تنهایی‌، می‌تواند چند کار مهم را انجام دهد؛ باعث افزایش طول عمر موتور یخچال می‌شود‌، باعث انتقال یکنواخت سرما به همه نقاط یخچال برای حفظ کیفیت بیشتر مواد غذایی می‌شود‌، مصرف برق و انرژی را به حداقل می‌رساند‌، با جلوگیری از خاموش و روشن شدن مکرر موتور یخچال فشار وارده به موتور را کاهش می‌دهد‌، از تولید بیش از اندازه سرما جلوگیری می‌کند و همچنین صدای موتور را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

قیمت یخچال سایدبای‌ساید دوو :

وقتی که شما قصد خریدن یخچال سایدبای‌ساید دوو را دارید چیزی که اول از همه باید بدانید قیمت این یخچال‌هاست‌. در جریان باشید که نوع یخچال فریزری که انتخاب می‌کنید در قیمت آن موثر است و یکی از عوال اصلی تعیین قیمت به حساب می‌آید. معمولا یخچال‌های سایدبای‌ساید از بقیه مدل‌ها  گران‌تر هستند‌؛ زیرا هم امکانات بیشتری دارند و هم از نظر ظاهری زیباتر هستند.

خرید یخچال سایدبای‌ساید دوو :

شما برای خرید هر وسیله و حتی استفاده از هر خدماتی مطمئنا ابتدا سراغ اینترنت و فروشگاه‌های اینترنتی می‌روید و همان طور که می‌دانید برندهای قوی و معروف برای راحتی هر چه بیشتر کاربر‌، فروشگاه اینترنتی مخصوص خودشان را دارند و یا نمایندگی فروش خود را به سایت‌های مورد اعتماد می‌دهند‌. پس قبل از اینکه به فکر خرید حضوری باشید‌، حتما به سایت‌های اینترنتی که نمایندگی‌های مجاز این برند هستند سر بزنید؛ زیرا تمامی خدماتی که در خرید حضوری می‌توانید از آن بهره ببرید را می‌توانید در خرید آنلاین هم تجربه کنید.

به طور مثال یخچال‌ها ی سایدبای‌ساید دوو را می‌توانید هم در سایت رسمی برند دوو و هم در سایت‌ها یی که نمایندگی رسمی این برند را دارند(مانند سایت ما، یعنی شوکت کالا) مشاهده کنید‌. اگر قصد دارید اقدام به خرید یخچال سایدبای‌ساید Daewoo کنید چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری می‌توانید از مشاوره فروشندگان متخصص ما کمک بگیرید و گارانتی معتبر این برند را نیز دریافت کنید.