نمایش 1–16 از 20 نتیجه

نمایش 9 24 36

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133SS

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3133MW

33,590,000 تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033SS

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-3033MW

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037MW

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1037SS

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1033SS

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-1033MW

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0037MW

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0037SS

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0036SS

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0036MW

51,200,000 تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034SS

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0033MW

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0033SS

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D4S-0034MW

45,790,000 تومان

 

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو

درست بعد از سال 97 که تحریم ها علیه کشورمان ایران بیشتر و واردات برندهای خارجی و معروفی مانند سامسونگ ، بوش و … ممنوع اعلام شد ، برندهایی مانند دوو راه خود را به بازار ایران باز کرد؛ البته منکر این موضوع که برند Daewoo قدمتی چند ساله دارد ، نیستیم اما دقیقا از زمانی که برندهای خارجی در بازارهای ایران کمیاب شدند و از بین رفتند ، این برند بیشتر به چشم آمد. یکی از محصولاتی که برند Daewoo تولید می کند ، یخچال فریزر است.
همانطور که می دانید ما چند نوع یخچال فریزر داریم : یخچال فریزر دوقلو ، یخچال فریزر پایین ، یخچال فریزر بالا و یخچال ساید بای ساید.

خبر خوب این است که تمامی یخچال های ساید بای ساید دوو دارای قابلیت اتصال مستقیم به آب شهری هستند و قسمت آب ریز و یخ ساز آن ها به صورت خودکار ، کار می کند. از دیگر مزایای یخچال های ساید بای ساید دوو می توانیم به وجود موتور اینورتر اشاره کنیم که این موتور خود به تنهایی ، می تواند چند کار مهم را انجام دهد : باعث افزایش طول عمر موتور یخچال می شود ، باعث انتقال یکنواخت سرما به همه نقاط یخچال برای حفظ کیفیت بیشتر مواد غذایی می شود ، مصرف برق و انرژی را به حداقل می رساند ، با جلوگیری از خاموش و روشن شدن مکرر موتور یخچال فشار وارده به موتور را کاهش می دهد ، از تولید بیش از اندازه سرما جلوگیری می کند و همچنین صدای موتور را تا حد زیادی کاهش می دهد.

قیمت یخچال ساید بای ساید دوو :

وقتی که شما قصد خریدن یخچال ساید بای ساید دوو را دارید چیزی که اول از همه باید بدانید قیمت این یخچال هاست . در جریان باشید که نوع یخچال فریزری که انتخاب می کنید در قیمت آن موثر است و یکی از عوال اصلی تعیین قیمت به حساب می آید. معمولا یخچال های ساید بای ساید از بقیه مدل ها گران تر هستند ؛ زیرا هم امکانات بیشتری دارند و هم از نظر ظاهری زیباتر هستند.

خرید یخچال ساید بای ساید دوو :

شما برای خرید هر وسیله و حتی استفاده از هر خدماتی مطمئنا ابتدا سراغ اینترنت و فروشگاه های اینترنتی می روید و همان طور که می دانید برندهای قوی و معروف برای راحتی هر چه بیشتر کاربر ، فروشگاه اینترنتی مخصوص خودشان را دارند و یا نمایندگی فروش خود را به سایت های مورد اعتماد می دهند . پس قبل از اینکه به فکر خرید حضوری باشید ، حتما به سایت های اینترنتی که نمایندگی های مجاز این برند هستند سر بزنید؛ زیرا تمامی خدماتی که در خرید حضوری می توانید از آن بهره ببرید را می توانید در خرید آنلاین هم تجربه کنید.

به طور مثال یخچال های ساید بای ساید دوو را می توانید هم در سایت رسمی برند دوو و هم در سایت هایی که نمایندگی رسمی این برند را دارند مشاهده کنید . اگر قصد دارید اقدام به خرید یخچال ساید بای ساید Daewoo کنید چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری می توانید از مشاوره فروشندگان متخصص کمک بگیرید و گارانتی معتبر این برند را دریافت کنید.