مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

 

اجاق گاز دوو

 

حتما از برند دوو زیاد شنیده اید و شاید در منزل آشنایان از لوازم خانگی این برند دیده باشید و یا در منزل خودتان استفاده کرده باشید . پس کم و بیش آشنایی دارید. ولی برای آشنایی بیشتر شما با این برند و خصوصا اجاق گازهای آن ، این مطلب را آماده کرده ایم.
از مزیت هایی که اجاق گاز دوو دارد می توان به داشتن مواردی مانند : ایتالیایی بودن سر شعله ها ، داشتن 2 شعله زمان دار برای زمان دادن به اجاق گاز ، ولوم هایی با جنس باکالیت ، 2 موتور جوجه گردان ، داشتن فندک سر خود ، درب شیشه ای جدا شونده ، سیستم خنک کننده درب فر و گارانتی معتبر انتخاب سرویس اشاره کرد.
2 شعله ای که می توان روی آن ها زمان تنظیم کرد برای مواقعی است که شما مشغول به کار دیگری هستید و برای اینکه غذایتان نسوزد و یا سرریز نشود به شعله زمان می دهید تا به موقع خاموش شود.
ولوم ها که از نوع باکالیت ( یک نوع پلاستیک فشرده که در برابر حرارت بالا مقاوم است ) هستند این امکان را فراهم می کنند تا در اثر حرارتی که از فر به بیرون از گاز منتقل می شود باعث ذوب شدن این ولو ها و یا داغ شدن بیش از حدشان نشود.
فندک سر خود هم که مطمئنا با طرز کار آن آشنا هستید و کار شما را راحت می کند به طوری که نیاز به کبریت و یا فندک جداگانه ندارید و با فشار دادن ولوم گاز می توانید جرقه لازم را تولید کنید و گاز را روشن کنید.
درب شیشه ای که روی گاز قرار دارد از روی آن جدا می شود و اگر بخواهید آن را تمیز کنید راحت تر هستید.
درب فر با فن خنک کننده ای که تعبیه شده است هیچ وقت آنقدر گرم نمی شود که دستتان را بسوزاند و یا در هنگامی که فر روشن است خیالتان از بابت فرزندان کوچک خود راحت است که حتی اگر سمت درب فر بروند باز هم نمی سوزند و آسیب نمی بینند.
از قسمت فر اجاق گاز Daewoo می توانید برای کیک پختن ، شیرینی پختن ، گریل کردن مرغ و غذاهای فست فودی استفاده کنید و این مزیتی است که اجاق گازهای مبله دوو نسبت به اجاق گازهای رومیزی دارند.

قیمت اجاق گاز دوو :

از مواردی که بر قیمت اجاق گاز دوو تاثیر گذار است می توان به : مبله یا رومیزی بودن آن ، گنجایش فر ، تعداد شعله هایی که تنظیم زمان دارند ، تعداد موتور جوجه گردان ، جنس ولوم گاز ، جنس سرشعله ها و گارانتی معتبر آن اشاره کرد.
اجاق گازهای مبله به خاطر داشتن فر از اجاق گازهای رومیزی گران تر هستند. هر چه گنجایش فر اجاق گاز Daewoo بیشتر ، تعداد شعله های دارای تنظیم زمان بیشتر و تعداد موتور جوجه گردان بیشتر باشد قیمت اجاق گاز دوو هم بیشتر می شود.

خرید اجاق گاز دوو :

شاید زیاد شنیده باشید که فلان مغازه از دیگری ، قیمت اجاق گازهای برند دوو را کمتر می گوید و با هم اختلاف زیادی دارند ؛ در نظر بگیرید که نقل همان مثل معروف است که می گوید هیچ ارزانی بی علت نیست و این مورد بارها و بارها به همه ما ثابت شده است.
درست است که نباید محصولی را گران از قیمت واقعی آن خریداری کنید ولی در نظر بگیرید که وقتی اختلاف قیمت نمایندگی با مغازه دیگر خیلی فاحش است و نماینندگی قیمت بالاتری دارد، شک نکنید که قیمت اجاق گاز دوو در نمایندگی مطمئن و درست است؛ زیرا شما در نمایندگی هم نسبت به برندی که می خرید مطمئنید و هم گارانتی که دریافت می کنید گارانتی اصلی و معتبر شرکت انتخاب سرویس است.