مشاهده همه 15 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-L463NS

15,190,000 تومان

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-L463S

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-L463W

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-L352S

13,690,000 تومان

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-L352W

13,390,000 تومان

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K441S

14,290,000 تومان

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K441W

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-J552S

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-J552X

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-J552W

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351S

13,130,000 تومان

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351W

13,190,000 تومان

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462NS

14,599,000 تومان

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462S

14,590,000 تومان

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462W

14,390,000 تومان

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس

ماشینهای ظرفشویی، جزء جدایی ناپذیر جهیزیه های این چند سال اخیر شده است؛ البته که خیلی هم کارایی دارد و کار نو عروسان را راحت کرده است.
البته فقط برای عروسها نیست؛ بلکه هر خانوادهای که تعدادشان زیاد است و یا رفت و آمد زیادی دارند واقعا به یک ماشین ظرفشویی نیاز دارند تا ظرفهای بعد از مهمانی که معمولا کم هم نیست را به راحتی داخل ماشین ظرفشویی قرار دهند و دیگر نیازی به شست و شوی با دست هم نباشد!
حالا از میان برندهای مختلف ماشین ظرفشویی، برند جی پلاس را معرفی میکنیم که جزء برندهای مدعی از نظر کیفیتی است.
ماشین ظرفشویی جی پلاس 3 ظرفیت مختلف دارد: 13 نفره، 14 نفره و 15 نفره! به طور کلی ماشین ظرفشویی های جی پلاس برنامه های شست و شوی زیادی دارند؛ یکی از این برنامه ها، برنامه شست و شوی سریع است که 30 دقیقه طول میکشد. 3 برنامه دیگری که شامل: شست و شوی ظروف کریستالی، شست و شوی ملایم برای ظروف شیشه ای و شست و شوی پرقدرت برای ظروف کثیف است.
البته بعضی از مدلهای ماشین ظرفشویی جی پلاس دارهی یک طبقه مجزا برای قاشق و چنگال هستند و اینطوری کار شما برای شست و شوی این ظروف راحت تر میشود! هم تمیزتر میشوند و هم در کنار سایر ظروف نیستند و خط و خشی روی آنها نمیاندازند.
البته حتی در شست و شوی ظروف کثیف که معمولا زمان و آب زیادی مصرف میشود، ولی با موتور هوشمند BLDC با تکنولوژی Eco Power inverter که در سیستم ماشین ظرفشویی G+ تعبیه کرده اند، مصرف برق و آب را به نصف کاهش داده اند.
سر و صدای ماشین ظرفشویی جی پلاس خیلی کم است و اصلا مزاحمتی برای شما ایجاد نمیکند. رتبه مصرف انرژی ماشین ظرفشویی این برند A++ است که یعنی ممصرف انرژی خیلی کمی دارد و از این نظر هم برای شما کاملا مناسب است.

قیمت ماشین ظرفشویی جی پلاس

قیمت ماشین ظرفشویی جی پلاس وابسته به مدل و امکاناتی که دارد متغیر است و هرچه امکانات بیشتری داشته باشد قیمت بالاتری هم دارد. به طور مثال ماشین ظرفشویی جی پلاس با امکانات کامل (یعنی همه امکاناتی که در قسمتهای بالا گفته شد) از ماشین ظرفشویی جی پلاس با امکانات کمتر، گرانتر هستند. پس در حین قیمت گرفتن از هر فروشگاهی به امکانات ماشین ظرفشویی جی پلاسی که در نظر دارید، توجه کنید.
چیزی که روی قیمت ماشین ظرفشویی G Plus تاثیر زیادی دارد، ضمانت نامه گلدیران است! بعضی فروشنده ها برای آنکه قیمت کمتری روی این وسایل بگذارند،ضمانت نامه شرکتهای دیگر را به شما به عنوان گارانتی میدهند!! پس در نظر داشته باشید که به قول قدیمیها هیچ ارزونی بی علت نیست!!
برای اینکه از همچین مشکلاتی جلوگیری کنید، بهتر است از همان ابتدا سراغ فروشگاه های مجاز این برند بروید.

 

خرید ماشین ظرفشویی جی پلاس

برای خرید ماشین ظرفشویی جی پلاس، همانطور که قبلا هم گفتیم، بهتر است سراغ فروشگاه هایی که نمایندگی برند جی پلاس هستند بروید تا با خیال راحت خریدتان را انجام دهید. شوکت کالا یکی از نمایندگان معتبر فروش محصولات جی پلاس در ایران است. همچنین گارانتی 18 ماهه قطعات و 5 ساله تعویض موتور را از فروشگاه دریافت کنید؛ این ضمانت نامه، زیر نظر شرکت گلدیران است.
علاوه بر اینها از دیگر مزایای خرید از نمایندگی برند، نصب رایگان ماشین ظرفشویی جی پلاس است.