نمایش دادن همه 14 نتیجه

نمایش 9 24 36

معرفی ماشین ظرفشویی جی پلاس

ماشین‌ ظرفشویی جی‌ پلاس 3 ظرفیت مختلف دارد: 13 نفره، 14 نفره و 15 نفره! البته بعضی از مدلهای ماشین‌ ظرفشویی جی‌ پلاس دارای یک طبقه مجزا برای قاشق و چنگال هستند و اینطوری کار شما برای شست‌و‌شوی این ظروف راحت‌تر می‌شود! هم تمیزتر میشوند و هم در کنار سایر ظروف نیستند و باعث آسیب دیدن آنها نخواهند شد.

برنامه‌های ماشین ظرفشویی جی پلاس

به طور کلی ماشین‌ ظرفشویی‌های جی‌ پلاس برنامه‌های شستوشوی زیادی دارند؛ یکی از این برنامه‌ها، برنامه شستوشوی سریع است که 30 دقیقه طول می‌کشد. 3 برنامه دیگری که شامل: شست‌و‌شوی ظروف کریستالی، شست‌و‌شوی ملایم برای ظروف شیشه ای و شست‌و‌شوی پرقدرت برای ظروف کثیف است.

البته حتی در شست‌و‌شوی ظروف کثیف که معمولا زمان و آب زیادی مصرف می‌شود، ولی با موتور هوشمند BLDC با تکنولوژی Eco Power inverter که در سیستم ماشین‌ ظرفشویی +G تعبیه کرده‌اند، مصرف برق و آب را به نصف کاهش داده‌اند.

مصرف انرژی ماشین ظرفشویی +G

سروصدای ماشین‌ ظرفشویی جی‌ پلاس خیلی کم است و اصلا مزاحمتی برای شما ایجاد نمی‌کند. رتبه مصرف انرژی ماشین‌ ظرفشویی این برند ++A است که یعنی مصرف انرژی خیلی کمی دارد و از این نظر هم برای همه کاملا مناسب است.

قیمت ماشین‌ ظرفشویی جی‌ پلاس

قیمت ماشین‌ ظرفشویی جی‌ پلاس وابسته به مدل و امکاناتی که دارد متغیر است؛ هرچه امکانات بیشتری داشته‌باشد، قیمت بالاتری هم دارد. به طور مثال: ماشین‌ ظرفشویی جی‌ پلاس با امکانات کامل (یعنی همه امکاناتی که در قسمت‌های بالا گفته‌شد) از ماشین‌ ظرفشویی جی‌ پلاس با امکانات کمتر، گران‌تر هستند. پس در حین قیمت گرفتن از هر فروشگاهی به امکانات ماشین‌ ظرفشویی جی‌ پلاسی که در نظر دارید، توجه کنید.
چیزی که روی قیمت ماشین‌ ظرفشویی G Plus تاثیر زیادی دارد، ضمانت‌نامه گلدیران است! بعضی فروشنده‌ها برای آنکه قیمت کمتری روی این وسایل بگذارند،ضمانت‌نامه شرکت‌های دیگر را به شما به عنوان گارانتی می‌دهند!! پس در نظر داشته‌باشید که به قول قدیمی‌ها: هیچ ارزونی بی علت نیست!!
برای اینکه از چنین مشکلاتی جلوگیری کنید، بهتر است از همان ابتدا سراغ فروشگاه‌های مجاز این برند بروید.

خرید ماشین‌ ظرفشویی جی‌ پلاس

برای خرید ماشین‌ ظرفشویی جی‌ پلاس، همانطور که قبلا هم گفتیم، بهتر است سراغ فروشگاه‌هایی که نمایندگی برند جی‌ پلاس هستند بروید تا با خیال راحت خریدتان را انجام دهید. همچنین گارانتی 18 ماهه قطعات و 5 ساله تعویض موتور را از نمایندگی‌های برند دریافت کنید؛ این ضمانت نامه، زیر نظر شرکت گلدیران است.
علاوه بر این‌ها، از دیگر مزایای خرید از نمایندگی برند، نصب رایگان ماشین‌ ظرفشویی جی‌ پلاس است.