نمایش 1–16 از 23 نتیجه

نمایش 9 24 36

 

ماشین‌ظرفشویی جی‌پلاس

ماشینهای ظرفشویی، جزء جدایی ناپذیر جهیزیه‌های این چند سال اخیر شده‌است؛ البته که خیلی هم کارایی دارد و کار نوعروسان را راحت کرده‌است.
البته فقط برای عروسها نیست؛ بلکه هر خانوادهای که تعدادشان زیاد است و یا رفت و آمد زیادی دارند واقعا به یک ماشین‌ظرفشویی نیاز دارند تا ظرفهای بعد از مهمانی که معمولا کم هم نیست را به راحتی داخل ماشین‌ظرفشویی قرار دهند و دیگر نیازی به شست‌و‌شوی با دست هم نباشد!
حالا از میان برندهای مختلف، ماشین‌ ظرفشویی جی‌ پلاس را معرفی میکنیم که جزء برندهای مدعی از نظر کیفیتی است.

انواع ماشین ظرفشویی جی پلاس از نظر ظرفیت

ماشین‌ظرفشویی جی‌پلاس 3 ظرفیت مختلف دارد: 13 نفره، 14 نفره و 15 نفره! البته بعضی از مدلهای ماشین‌ظرفشویی جی‌پلاس دارای یک طبقه مجزا برای قاشق و چنگال هستند و اینطوری کار شما برای شست‌و‌شوی این ظروف راحت‌تر می‌شود! هم تمیزتر میشوند و هم در کنار سایر ظروف نیستند و باعث آسیب دیدن آنها نخواهند شد.

برنامه‌های ماشین ظرفشویی جی پلاس

به طور کلی ماشین‌ظرفشویی‌های جی‌پلاس برنامه‌های شستوشوی زیادی دارند؛ یکی از این برنامه‌ها، برنامه شستوشوی سریع است که 30 دقیقه طول می‌کشد. 3 برنامه دیگری که شامل: شست‌و‌شوی ظروف کریستالی، شست‌و‌شوی ملایم برای ظروف شیشه ای و شست‌و‌شوی پرقدرت برای ظروف کثیف است.

البته حتی در شست‌و‌شوی ظروف کثیف که معمولا زمان و آب زیادی مصرف می‌شود، ولی با موتور هوشمند BLDC با تکنولوژی Eco Power inverter که در سیستم ماشین‌ظرفشویی G+ تعبیه کرده‌اند، مصرف برق و آب را به نصف کاهش داده‌اند.

مصرف انرژی ماشین ظرفشویی +G

سروصدای ماشین‌ظرفشویی جی‌پلاس خیلی کم است و اصلا مزاحمتی برای شما ایجاد نمی‌کند. رتبه مصرف انرژی ماشین‌ظرفشویی این برند A++ است که یعنی مصرف انرژی خیلی کمی دارد و از این نظر هم برای شما کاملا مناسب می‌باشد.

 

قیمت ماشین‌ظرفشویی جی‌پلاس

قیمت ماشین‌ظرفشویی جی‌پلاس وابسته به مدل و امکاناتی که دارد متغیر است؛ هرچه امکانات بیشتری داشته‌باشد، قیمت بالاتری هم دارد. به طور مثال: ماشین‌ظرفشویی جی‌پلاس با امکانات کامل (یعنی همه امکاناتی که در قسمت‌های بالا گفته‌شد) از ماشین‌ظرفشویی جی‌پلاس با امکانات کمتر، گران‌تر هستند. پس در حین قیمت گرفتن از هر فروشگاهی به امکانات ماشین‌ظرفشویی جی‌پلاسی که در نظر دارید، توجه کنید.
چیزی که روی قیمت ماشین‌ظرفشویی G Plus تاثیر زیادی دارد، ضمانت‌نامه گلدیران است! بعضی فروشنده‌ها برای آنکه قیمت کمتری روی این وسایل بگذارند،ضمانت‌نامه شرکت‌های دیگر را به شما به عنوان گارانتی می‌دهند!! پس در نظر داشته‌باشید که به قول قدیمی‌ها: هیچ ارزونی بی علت نیست!!
برای اینکه از چنین مشکلاتی جلوگیری کنید، بهتر است از همان ابتدا سراغ فروشگاه‌های مجاز این برند بروید.

خرید ماشین‌ظرفشویی جی‌پلاس

برای خرید ماشین‌ظرفشویی جی‌پلاس، همانطور که قبلا هم گفتیم، بهتر است سراغ فروشگاه‌هایی که نمایندگی برند جی‌پلاس هستند بروید تا با خیال راحت خریدتان را انجام دهید. همچنین گارانتی 18 ماهه قطعات و 5 ساله تعویض موتور را از نمایندگی‌های برند دریافت کنید؛ این ضمانت نامه، زیر نظر شرکت گلدیران است.
علاوه بر اینها از دیگر مزایای خرید از نمایندگی برند، نصب رایگان ماشین‌ظرفشویی جی‌پلاس است.