نمایش 1–16 از 65 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماشین لباسشویی دوو

قبل از اینکه خصوصیات ماشین لباسشویی دوو را برایتان شرح دهیم این برند را معرفی می کنیم تا شما آشنایی لازم را پیدا کنید. برند Daewoo یک برند ایرانی با قدمت چند ساله هستش که توی این دو سال اخیر و با شدت گرفتن تحریم ها علیه ایران ، داخل بازار ، جایگاه خاصی پیدا کرده و توانسته تا اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. شرکت گارانتی کننده این برند پاسخگوی تمامی نیازها و بر طرف کننده عیب و ایرادهایی ست که برای ماشین لباسشویی شما ممکن است پیش بیاید و تا 130 ماه خدمات گارانتی را برای موتور لباسشویی هایش ، به صورت رایگان برای شما انجام می دهند. و حالا خصوصیات ماشین لباسشویی دوو !!

ظرفیت مخزن و یا دیگ لباسشویی دوو 7 ، 8 و 9 کیلوگرم است و جنس دیگ لباسشویی های Daewoo از زمرد است و از این رو ضد زنگ زدگی می باشد . دور موتور و نوع موتور در لباسشویی های دوو متفاوت است ؛ به طور کلی دو نوع موتور لباسشویی داریم با تسمه و بدون تسمه ! برند دوو از هر دو نوع در لباسشویی های خود استفاده کرده است ؛ یعنی بعضی از مدل ها دارای موتور بدون تسمه و برخی دیگر با تسمه هستند. تفاوت این دو مدل موتور در این است که موتور های با تسمه ، ساده تر هستند و تعویض و تعمیرشان هم راحت تر است ولی سرو صدای زیادی دارند و در حین کار هم لرزش بیشتری دارند و البته که مصرف برق بیشتری هم دارند اما از نظر قیمتی ارزان ترند . مدل های بدون تسمه کاملا برعکس مدل های تسمه دار هستند ؛ به این صورت که پیچیده تر هستند ، تعویض و تعمیرشان سخت تر است ، سر و صدا و لرزش کمی دارند و البته مصرف برق کمتری هم دارند ولی قیمتشان بیشتر است.

یکی از قابلیت های لباسشویی دوو که منحصرا برای این برند می باشد سیستم حباب ساز می باشد که به این صورت عمل می کند که مخلوط آب و موارد شوینده را به صورت حباب داخل دیگ لباسشویی می برد و این حباب ها که به اصطلاح می ترکند قدرت پاک کنندگی بیشتری دارند. دیگ زمردی لباسشویی های دوو به غیر از این که ضد زنگ هستند از آسیب دیدن الیاف لباس در حین شست و شو نیز جلوگیری می کنند.

بنابراین اگر قصد خرید لباسشویی دوو را دارید و بودجه شما محدود است می توانید مدل های تسمه دار را انتخاب کنید و اگر محدودیت بودجه ندارید و قیمت لباسشویی Daewoo برایتان اهمیتی ندارد مدل های بدون تسمه را تهیه کنید.

قیمت لباسشویی دوو :

قیمت ماشین لباسشویی دوو به عواملی مانند ظرفیت دیگ لباسشویی ، نوع موتور لباسشویی ، دور موتور لباسشویی ، میزان مصرف برق و آب و امکانات اضافه مانند سیستم حباب ساز اشاره کرد . هرچه موتور ماشین لباسشویی دوو قوی تر ، دور موتور بالاتر ، میزان مصرف آب و برق کمتر باشد قیمت لباسشویی Daewoo بیشتر می شود.

خرید ماشین لباسشویی دوو :

قبل از خرید ماشین لباسشویی Daewoo بودجه خود را مشخص کنید ؛ زیرا که اگر بودجه شما کم باشد مجبور به انتخاب لباسشویی با موتور تسمه دار هستید ، اما اگر محدودیت بودجه نداشته باشید می توانید مدل های پیشرفته تر با موتور بدون تسمه انتخاب کنید . برای خرید ماشین لباسشویی دوو حتما به نمایندگی برند دوو مراجعه کنید تا هم از مشاوره فروشندگان مجرب آن ها بهره مند شوید و هم کارت گارانتی معتبر را دریافت کنید.