نمایش 1–16 از 44 نتیجه

نمایش 9 24 36

معرفی ماشین لباسشویی دوو

ظرفیت مخزن و یا دیگ لباسشویی دوو 7‌، 8 و 9 کیلوگرم است. جنس دیگ لباسشویی‌های Daewoo از زمرد بوده و از این رو ضد زنگ‌زدگی است.

دیگ زمردی لباسشویی‌های دوو به غیر از این که ضدزنگ هستند از آسیب‌دیدن الیاف‌ لباس در حین شست‌وشو نیز جلوگیری می‌کنند.

موتور ماشین‌ لباسشویی دوو

دور موتور و نوع موتور در لباسشویی‌های دوو متفاوت است‌؛ به طور کلی دو نوع موتور لباسشویی داریم با تسمه و بدون تسمه‌!

برند دوو از هر دو نوع در لباسشویی‌های خود استفاده کرده است‌؛ یعنی بعضی از مدل‌ها دارای موتور بدون تسمه و برخی دیگر با تسمه هستند.

تفاوت موتور باتسمه و بدون تسمه در لباسشویی دوو

تفاوت این دو مدل موتور در این است که موتور‌های باتسمه‌، ساده‌تر هستند، تعویض و تعمیرشان هم راحت‌تر است؛ ولی سروصدای آنها زیاد است و در حین کار هم لرزش بیشتر و البته مصرف برق بالاتری دارند؛ اما از نظر قیمتی ارزان‌ترند.

مدل‌های بدون تسمه پیچیده‌تر هستند‌، تعویض و تعمیرشان سخت‌تر است‌، سروصدا و لرزش کم و البته مصرف برق پایینی دارند؛ ولی قیمتشان بیشتر است.

حباب‌ساز ماشین‌ لباسشویی دوو چگونه کار می‌کند؟

یکی از قابلیت‌های لباسشویی دوو که منحصرا برای این برند می‌باشد سیستم حباب‌ساز می‌باشد؛ که به این صورت عمل می‌کند:

مخلوط آب و مواد شوینده را به صورت حباب داخل دیگ لباسشویی می‌برد و این حباب‌ها که به اصطلاح می‌ترکند، قدرت پاک‌کنندگی بیشتری دارند.

قیمت ماشین لباسشویی دوو :

قیمت لباسشویی دوو به این عوامل وابسته است :

  • ظرفیت دیگ
  • نوع موتور
  • دور موتور
  • میزان مصرف برق
  • میزان مصرف آب
  • امکانات اضافه مانند سیستم حباب ساز

هرچه موتور ماشین‌ لباسشویی دوو قوی‌تر‌، دور موتور بالاتر‌، میزان مصرف آب و برق کمتر باشد قیمت لباسشویی Daewoo بیشتر می‌شود.

قبل از خرید ماشین‌لباسشویی Daewoo بودجه خود را مشخص کنید‌؛ زیرا که اگر بودجه شما کم باشد مجبور به انتخاب لباسشویی با موتور تسمه دار هستید‌، اما اگر محدودیت بودجه نداشته باشید می‌توانید مدل‌های پیشرفته‌تر با موتور بدون تسمه انتخاب کنید.

بنابراین اگر قصد خرید لباسشویی دوو را دارید و بودجه شما محدود است، می‌توانید مدل‌های تسمه‌دار را انتخاب کنید و اگر محدودیت بودجه ندارید و قیمت برایتان اهمیتی ندارد، مدل‌های بدون تسمه را تهیه کنید.

خرید ماشین‌ لباسشویی دوو :

برای خرید لباسشویی دوو حتما به نمایندگی برند دوو مراجعه کنید تا هم از مشاوره فروشندگان مجرب آن‌ها بهره‌مند شوید و هم کارت گارانتی معتبر را دریافت کنید.

حالا اگر در مرحله تحقیق و بررسی برندهای مختلف ماشین‌ لباسشویی هستید، بهتر است که به صفحه ماشین‌ لباسشویی جی‌ پلاس نیز مراجعه کنید و درباره محصولات این برند هم اطلاعات بدست‌آورید.