نمایش 1–16 از 88 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماشین‌لباسشویی دوو

قبل از اینکه خصوصیات ماشین لباسشویی دوو را برایتان شرح دهیم این برند را معرفی می‌کنیم تا شما آشنایی لازم را پیدا کنید.

Daewoo یک برند ایرانی با قدمت چند ساله هستش که توی این دو سال اخیر و با شدت گرفتن تحریم‌ها علیه ایران‌، داخل بازار‌ جایگاه خاصی پیدا کرده و توانسته تا اعتماد مشتریان را به خود جلب کند.

شرکت انتخاب چه خدماتی برای لباسشویی دوو ارائه می‌دهد؟

شرکت گارانتی‌کننده این برند یعنی شرکت انتخاب، پاسخگوی تمامی ‌نیازها و برطرف‌کننده عیب و ایرادهایی‌ست که برای ماشین‌لباسشویی شما ممکن است پیش بیاید و تا 130 ماه خدمات گارانتی را برای موتور لباسشویی‌هایش‌، به صورت رایگان برای شما انجام می‌دهند. و حالا خصوصیات ماشین‌لباسشویی دوو !!

امکانات و ویژگی‌های ماشین لباسشویی دوو

ظرفیت مخزن و یا دیگ لباسشویی دوو 7‌، 8 و 9 کیلوگرم است و جنس دیگ لباسشویی‌های Daewoo از زمرد است و از این رو ضد زنگ‌زدگی می‌باشد.

دیگ زمردی لباسشویی‌های دوو به غیر از این که ضدزنگ هستند از آسیب‌دیدن الیاف‌ لباس در حین شست‌وشو نیز جلوگیری می‌کنند.

موتور ماشین‌لباسشویی دوو

دور موتور و نوع موتور در لباسشویی‌های دوو متفاوت است‌؛ به طور کلی دو نوع موتور لباسشویی داریم با تسمه و بدون تسمه‌!

برند دوو از هر دو نوع در لباسشویی‌های خود استفاده کرده است‌؛ یعنی بعضی از مدل‌ها دارای موتور بدون تسمه و برخی دیگر با تسمه هستند.

تفاوت موتور باتسمه و بدون تسمه در لباسشویی دوو

تفاوت این دو مدل موتور در این است که موتور‌های باتسمه‌، ساده‌تر هستند، تعویض و تعمیرشان هم راحت‌تر است؛ ولی سروصدای آنها زیاد است و در حین کار هم لرزش بیشتر و البته مصرف برق بالاتری دارند؛ اما از نظر قیمتی ارزان‌ترند.

مدل‌های بدون تسمه پیچیده‌تر هستند‌، تعویض و تعمیرشان سخت‌تر است‌، سروصدا و لرزش کم و البته مصرف برق پایینی دارند؛ ولی قیمتشان بیشتر است.

حباب‌ساز ماشین‌لباسشویی دوو چگونه کار می‌کند؟

یکی از قابلیت‌های لباسشویی دوو که منحصرا برای این برند می‌باشد سیستم حباب‌ساز می‌باشد؛ که به این صورت عمل می‌کند:

مخلوط آب و مواد شوینده را به صورت حباب داخل دیگ لباسشویی می‌برد و این حباب‌ها که به اصطلاح می‌ترکند، قدرت پاک‌کنندگی بیشتری دارند.

قیمت لباسشویی دوو :

قیمت ماشین‌لباسشویی دوو به عواملی وابسته است مانند:

  • ظرفیت دیگ لباسشویی‌
  • نوع موتور لباسشویی‌
  • دور موتور لباسشویی‌
  • میزان مصرف برق
  • میزان مصرف آب
  • امکانات اضافه مانند سیستم حباب ساز

هرچه موتور ماشین‌لباسشویی دوو قوی‌تر‌، دور موتور بالاتر‌، میزان مصرف آب و برق کمتر باشد قیمت لباسشویی Daewoo بیشتر می‌شود.

قیمت ماشین‌لباسشویی دوو:

قبل از خرید ماشین‌لباسشویی Daewoo بودجه خود را مشخص کنید‌؛ زیرا که اگر بودجه شما کم باشد مجبور به انتخاب لباسشویی با موتور تسمه دار هستید‌، اما اگر محدودیت بودجه نداشته باشید می‌توانید مدل‌های پیشرفته‌تر با موتور بدون تسمه انتخاب کنید.

بنابراین اگر قصد خرید لباسشویی دوو را دارید و بودجه شما محدود است، می‌توانید مدل‌های تسمه‌دار را انتخاب کنید و اگر محدودیت بودجه ندارید و قیمت برایتان اهمیتی ندارد، مدل‌های بدون تسمه را تهیه کنید.

خرید ماشین‌لباسشویی دوو :

برای خرید ماشین‌لباسشویی دوو حتما به نمایندگی برند دوو مراجعه کنید تا هم از مشاوره فروشندگان مجرب آن‌ها بهره مند شوید و هم کارت گارانتی معتبر را دریافت کنید.

حالا اگر در مرحله تحقیق و بررسی برندهای مختلف ماشین‌لباسشویی هستید، بهتر است که به صفحه ماشین‌لباسشویی جی‌پلاس نیز مراجعه کنید و درباره محصولات این برند هم اطلاعات بدست‌آورید.