نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

 

ماشین‌ظرفشویی دوو

حتما جهیزیه‌های عروس‌های خانواده‌تان را دیده‌اید؟ کمتر خانواده‌ای هست که به دختر خود ماشین‌ظرفشویی به عنوان جهیزیه ندهد؛ چرا که همه به اهمیت ماشین‌ظرفشویی در منازل پی برده‌اند. برند دوو هم که مطمئنا می‌شناسید و در حال حاضر دیده‌اید که پایه ثابت جهیزیه عروس‌ها شده‌است. حالا که انقدر با ماشین ظرفشویی دوو از نزدیک آشنا شدید، خوب‌است که از ویژگی‌های آن هم اطلاعات داشته‌باشید.
ماشین‌ظرفشویی Daewoo برای 15 نفر و به اندازه 180 پارچه ظرفیت دارد‌. از مزیت‌های‌ این ماشین‌ظرفشویی می‌توان به 3 طبقه بودن آن اشاره‌کرد و این که طبقه سوم آن مخصوص قاشق و چنگال است.
دیگر مزیت ماشین ظرفشویی دوو که می‌توان نام برد، داشتن قابلیت شست‌و‌شوی ECO یا اقتصادی است که با این قابلیت آب‌وبرق کمتری مصرف می‌شود.
ویژگی دیگر این ماشین‌ظرفشویی برند دوو داشتن برنامه شست‌و‌شوی سریع است که برای مواقعی استفاده می‌شود که ظروف شما چربی و کثیفی زیادی ندارد و می‌خواهید ظروف‌تان بیشتر براق بشود تا تمیز.

قیمت ماشین‌ظرفشویی دوو :

عواملی هستند که بر قیمت ماشین‌ظرفشویی دوو تاثیر می‌گذارند از قبیل:

  • ظرفیت ماشین‌ظرفشویی‌
  • تعداد نفرات‌
  • تعداد طبقات‌
  • برنامه‌های شست‌و‌شو
  • داشتن گارانتی شرکتی معتبر .

هرچه ظرفیت ماشین‌ظرفشویی دوو بالاتر‌، تعداد نفرات بیشتر‌، تعداد طبقات بیشتر‌، دارای برنامه‌های شست‌و‌شوی کاربردی و متعدد باشد و همچنین گارانتی معتبر انتخاب سرویس را داشته باشد قیمت آن هم بیشتر می‌شود.

خرید ماشین‌ظرفشویی دوو :

اگر شما هم مثل بسیاری از افراد که از وقت صرف‌کردن برای شستن ظرف‌های دورهمی‌هایتان خسته شده‌اید و به فکر خرید ماشین‌ظرفشویی دوو افتاده‌اید باید این نکته را برایتان بگویم که اول از هر چیز سراغ نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز برند دوو بروید تا هم از گارانتی معتبر بهره‌مند شوید و هم اشخاص مجرب شما را در خریدتان راهنمایی کنند.
حتما به ظرفیت ماشین‌ظرفشویی دقت کنید و ماشین‌ظرفشویی‌ای را انتخاب کنید که برای تعداد نفرات و تعداد ظروفی که می‌خواهید درون آن قرار دهید مناسب باشد.