نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماشین‌ ظرفشویی دوو

ماشین‌ ظرفشویی Daewoo برای 15 نفر و به اندازه 180 پارچه ظرفیت دارد‌. از مزیت‌های‌ این ماشین‌ ظرفشویی می‌توان به 3 طبقه بودن آن اشاره‌کرد و این که طبقه سوم آن مخصوص قاشق و چنگال است.
دیگر مزیت ماشین ظرفشویی دوو که می‌توان نام برد، داشتن قابلیت شست‌و‌شوی ECO یا اقتصادی است که با این قابلیت آب‌وبرق کمتری مصرف می‌شود.
ویژگی دیگر این ماشین‌ ظرفشویی برند دوو داشتن برنامه شست‌و‌شوی سریع است که برای مواقعی استفاده می‌شود که ظروف شما چربی و کثیفی زیادی ندارد و می‌خواهید ظروف‌تان بیشتر براق بشود تا تمیز.

قیمت ماشین‌ ظرفشویی دوو :

عواملی هستند که بر قیمت ماشین‌ ظرفشویی دوو تاثیر می‌گذارند از قبیل:

  • ظرفیت ماشین‌ ظرفشویی‌
  • تعداد نفرات‌
  • تعداد طبقات‌
  • برنامه‌های شست‌و‌شو
  •  گارانتی شرکتی معتبر .

هرچه ظرفیت ماشین‌ ظرفشویی دوو بالاتر‌، تعداد نفرات بیشتر‌، تعداد طبقات بیشتر‌، دارای برنامه‌های شست‌و‌شوی کاربردی و متعدد باشد و همچنین گارانتی معتبر انتخاب سرویس را داشته باشد قیمت آن هم بیشتر می‌شود.

خرید ماشین‌ ظرفشویی دوو :

اگر شما هم مثل بسیاری از افراد که از وقت صرف‌کردن برای شستن ظرف‌های دورهمی‌هایتان خسته شده‌اید و به فکر خرید ماشین‌ ظرفشویی دوو افتاده‌اید باید این نکته را برایتان بگویم که اول از هر چیز سراغ نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز برند دوو بروید تا هم از گارانتی معتبر بهره‌مند شوید و هم اشخاص مجرب شما را در خریدتان راهنمایی کنند.