مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

 

ساندبار جی پلاس

ساندبار که نام دیگر آنها بلندگوی خطی است، نسل جدید سینماهای خانگی هستند و برندهای زیادی اقدام به تولید این بلندگوهای خطی کرده اند. یکی از این برندها، برند جی پلاس است؛ با وجود اینکه برندی نوظهور به حساب می آید ولی از نظر کیفیتی با سایر برندهای مطرح رقابت می کند.
SoundBar ها به شکل یک مکعب مستطیل با طول زیاد هستند که داخل آنها چندین بلندگو قرار دارد؛ در کنار این بلندگوی خطی یک ساب ووفر هم قرار دارد که به صورت بی سیم به بلندگوهای SoundBar متصل می شود.
قدیم ها، سینماهای خانگی جای زیادی را اشغال می کردند و بلندگوهای خیلی بزرگی داشتند که در هر خانه ای امکان قرار دادنشان نبود؛ ولی ساندبار ها با فضای کمی که اشغال می کنند این مشکل را حل کرده اند.
از دیگر مزایای بلندگوهای خطی برند G+ می توان به عدم نیاز به سیم کشی آنها اشاره کرد که هم کار را برایتان راحت می کند و هم جلوه زیباتری به منزلتان می دهد؛ در صورتی که قبلا سینماهای خانگی سیم کشی زیادی داشتند و همین باعث سخت شدن کار و بهم ریختن جلوه و زیبایی منزل می شد.
از امکانات دیگری که این نسل از سینماهای خانگی برند جی پلاس دارند می توان به داشتن درگاه USB و داشتن اتصال Bluetooth اشاره کرد.