نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

دی‌وی‌دی‌پلیر جی‌پلاس

دستگاه‌های DVD Player از سری دستگاه‌هایی هستند که همه ما از سالهای قبل با آن‌ها آشنا هستیم و کار کرده‌ایم. مطمئنا برندهای زیادی هم در بازار وجود دارند که ‌این دستگاه را تولید کرده‌اند. بعضی از این برندها متفرقه و بعضی از آنها برندهای ارجینال و اصلی هستند.

دستگاه دی‌وی‌دی پلیر برند جی‌پلاس که برندی ارجینال به حساب می‌آید از نظر کیفیتی در سطح بالایی قرار دارد که 2 مدل از این دستگاه تاکنون تولیدشده‌است. البته هر دو مدل با هم شباهت‌هایی دارند که در این قسمت برایتان شرح می‌دهیم.

هر دو مدل دستگاه دی‌وی‌دی برند G+ هم CD و هم DVD را پخش می‌کنند؛ البته قابلیت پخش این دستگاه‌ها فقط به سی‌دی و دی‌وی‌دی ختم نمی‌شود و می‌توانند فایل‌هایی که درون USB و یا‌ هارد اکسترنال هستند را نیز پخش کنند.

برای اینکه تصویری که از دستگاه پخش می‌شود با کیفیت باشد، درگاه HDMI برای آنها تعبیه کرده‌اند و بدین صورت کیفیت تصویری که پخش می‌شود را ارتقاء داده‌اند. یکی از قابلت‌های بامزه و سرگرم‌کننده‌ای که در مدل‌های بالاتر DVD جی‌پلاس وجود دارد، قابلیتی به نام Karaoke می‌باشد.

اکثریت ما وقتی خواننده و آهنگ مورد علاقه‌مان می‌خواند، با آن همخوانی می‌کنیم و شاید بعضی اوقات دلمان بخواهد که به جای خواننده، آهنگ را بخوانیم؛ با قابلیت Karaoke در یکی از این دو مدل( دی‌وی‌دی پلیر جی‌پلاس مدل GDV-HJ257N)، این امکان برایتان فراهم‌شده‌است! یعنی می‌توانید با وصل کردن میکروفن به ورودی‌ای که برایش تعبیه کرده‌اند، شروع به خواندن آهنگ مورد علاقه‌تان بکنید و هم سرگرم شوید و هم لذت ببرید.