مشاهده همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

دستگاه های DVD Player از سری دستگاه هایی هستند که همه ما از سالهای قبل با آنها آشنا هستیم و کار کرده ایم. مطمئنا برندهای زیادی هم در بازار وجود دارند که این دستگاه را تولید کرده اند. بعضی از این برندها متفرقه و بعضی از آنها برندهای ارجینال و اصلی هستند.

دستگاه دی وی دی پلیر برند جی پلاس که برندی ارجینال به حساب می آید از نظر کیفیتی بسیار عالی است و 2 مدل از این دستگاه هم تاکنون تولید شده است. البته هر دو مدل با هم شباهت هایی دارند که در این قسمت برایتان شرح می دهیم.

هر دو مدل دستگاه DVD برند G+ هم CD و هم DVD را پخش می کنند؛ البته قابلیت پخش این دستگاه ها فقط به CD و DVD ختم نمی شود و می توانند فایل هایی که درون USB و یا هارد اکسترنال هستند را نیز پخش کنند.

برای اینکه تصویری که از دستگاه پخش می شود با کیفیت باشد، درگاه HDMI برای آنها تعبیه کرده اند و بدین صورت کیفیت تصویری که پخش می شود را ارتقاء داده اند. یکی از قابلت های بامزه و سرگرم کننده ای که در مدل های بالاتر DVD جی پلاس وجود دارد، قابلیتی به نام Karaoke می باشد.

اکثریت ما وقتی خواننده و آهنگ مورد علاقه مان می خواند، با آنها همخوانی می کنیم و شاید بعضی اوقات دلمان بخواهد که به جای خواننده، آهنگ را بخوانیم؛ با قابلیت Karaoke در این دی وی دی پلیر جی پلاس، این امکان برایتان فراهم شده است! یعنی می توانید با وصل کردن میکروفن به ورودی ای که برایش تعبیه کرده اند شروع به خواندن آهنگ مورد علاقه تان بکنید و هم سرگرم شوید و هم لذت ببرید.