نمایش 1–16 از 85 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماشین‌لباسشویی جی‌پلاس

قبل از اینکه سراغ ماشین لباسشویی جی‌پلاس برویم، این برند نوظهور را به شما معرفی می‌کنیم‌. برند G plus ساخت ایران و شرکت نام آشنا و معروف گلدیران است.؛ همچنین گارانتی 5 ساله تعویض موتور لباسشویی این برند را شرکت گلدیران بر عهده دارد که همگی از ارائه عالی خدمات این شرکت خبردار هستیم .

در هنگام خرید ماشین لباسشویی جی‌پلاس باید به ظرفیت آن توجه کنید؛ ظرفیت‌های موجود لباسشویی جی‌پلاس 6، 7، 8 و 9 کیلوگرمی‌ است.

موتور لباسشویی جی پلاس چه ویژگی دارد؟

دور موتور لباسشویی‌های +G در مدل‌های مختلف متفاوت است؛ همینطور مدل موتور لباسشویی G plus در تمامی‌مدل‌ها، بدون تسمه است.

موتور‌های بدون تسمه سر و صدای کمی ‌دارند و در حین کار لرزش آن‌ها کم است، مصرف برق کمی‌ دارند و طبیعتا گران‌تر هم هستند، تعویض و تعمیر این موتور‌ها سخت‌تر است ولی مزیت این مدل موتور‌ها بیشتر از عیوب آنها است.

سنسور تشخیص وزن در لباسشوی +G چه کاربردی دارد؟

یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد لباسشویی جی‌پلاس نسبت به سایر برند‌ها، سنسور تشخیص وزن هستش؛ مدل کار کردن این سنسور به این شکل هستش که وقتی لباس‌ها رو وارد دیگ لباسشویی می‌کنیم این سنسور به صورت خودکار روشن می‌شود و به اندازه وزن لباس‌ها آب مصرف می‌کند؛ این ویژگی باعث می‌شود تا آب بیش از اندازه نیاز مصرف نشود و در مصرف آب صرفه‌جویی خواهد شد.

سایر قابلیت‌های لباسشویی جی‌پلاس:

یکی دیگر از قابلیت‌های لباسشویی جی‌پلاس اضافه کردن لباس در حین شست‌و‌شو هست؛ یعنی اگر بعد از روشن کردن لباسشویی چند تکه لباس جا مانده بود، می‌توانید با زدن کلید مربوطه و باز کردن دریچه لباسشویی این لباس‌ها را درحین کار به آن اضافه کنید.

و دیگر قابلیت ماشین لباس شویی جی‌پلاس، یکی از حالت‌های شست‌و‌شوی آن می‌باشد، که مانند شست‌و‌شو با دست است و بسیار تمیز و با دقت شست‌و‌شو را انجام می‌دهد.
این مواردی که به عنوان قابلیت لباسشویی جی‌پلاس ذکر کردیم برگرفته از برند LG و برای مشتریان بسیار مهم است.

قیمت لباسشویی جی‌پلاس :

قیمت لباسشویی جی‌پلاس به مواردی اشاره کرد از قبیل:

  • ظرفیت دیگ لباسشویی
  • میزان مصرف برق
  • نوع موتور
  • دور موتور
  • امکانات اضافه مانند: اضافه کردن لباس در حین روشن بودن لباسشویی
  • حالت شست‌و‌شو با دست
  • سنسور تشخیص وزن

هرچه موتور قوی‌تر و دور موتور بیشتر، میزان مصرف برق و آب کمتر و موتور کم سر و صداتر، قیمت لباسشویی جی‌پلاس هم بیشتر می‌شود.

خرید لباسشویی جی‌پلاس :

در هنگام خرید لباسشویی G plus باید در نظر بگیرید که کدام ظرفیت لباسشویی برایتان مناسب‌تر است و همچنین بودجه ای که برای خرید لباسشویی جی‌پلاس در نظر گرفته اید چقدر است؛ هرچه بودجه بیشتری صرف خرید لباسشویی G+ کنید، لباسشویی پر قدرت‌تر و کم مصرف‌تری می‌توانید خریداری کنید.