نمایش 1–16 از 35 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماشین‌ لباسشویی جی‌ پلاس

ماشین لباسشویی جی‌ پلاس با این ظرفیت‌ها تولید می‌شود: 6، 7، 8 و 9 کیلوگرم.

موتور لباسشویی جی پلاس چه ویژگی دارد؟

دور موتور لباسشویی‌های +G در مدل‌های مختلف متفاوت است؛ همینطور مدل موتور لباسشویی G plus در تمامی‌ مدل‌ها، بدون تسمه است.

موتور‌های بدون تسمه سر و صدای کمی ‌دارند و در حین کار لرزش آن‌ها کم است، مصرف برق کمی‌ دارند و طبیعتا گران‌تر هم هستند، تعویض و تعمیر این موتور‌ها سخت‌تر است ولی مزیت این موتور‌ها بیشتر از عیوب آنها است.

سنسور تشخیص وزن در لباسشویی +G چه کاربردی دارد؟

یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد لباسشویی جی‌ پلاس نسبت به سایر برند‌ها، سنسور تشخیص وزن هستش؛ مدل کار کردن این سنسور به این شکل هستش که وقتی لباس‌ها رو وارد دیگ لباسشویی می‌کنیم، به صورت خودکار روشن می‌شود و به اندازه وزن لباس‌ها آب مصرف می‌کند و به این ترتیب در مصرف آب صرفه‌جویی می‌شود.

سایر قابلیت‌های لباسشویی جی‌ پلاس:

یکی دیگر از قابلیت‌های لباسشویی جی‌ پلاس اضافه کردن لباس در حین شست‌و‌شو هست؛ یعنی اگر بعد از روشن کردن لباسشویی چند تکه لباس جا مانده بود، می‌توانید با زدن کلید مربوطه و باز کردن دریچه لباسشویی این لباس‌ها را درحین کار به آن اضافه کنید.

از دیگر قابلیت‌های ماشین لباسشویی جی‌ پلاس، یکی از حالت‌های شست‌و‌شوی آن است که مانند شست‌و‌شو با دست است و بسیار تمیز و با دقت شست‌و‌شو را انجام می‌دهد.
این مواردی که به عنوان قابلیت لباسشویی جی‌ پلاس ذکر کردیم از برند LG الهام گرفته شده و برای مشتریان بسیار مهم است.

قیمت لباسشویی جی‌ پلاس :

قیمت لباسشویی جی‌ پلاس به این موارد بستگی دارد:

  • ظرفیت دیگ لباسشویی
  • میزان مصرف برق
  • نوع موتور
  • دور موتور
  • امکانات اضافه مانند: اضافه کردن لباس در حین روشن بودن لباسشویی
  • حالت شست‌و‌شو با دست
  • سنسور تشخیص وزن

هرچه موتور قوی‌تر و دور موتور بیشتر، میزان مصرف برق و آب کمتر و موتور کم سر و صداتر، قیمت لباسشویی جی‌ پلاس هم بیشتر می‌شود.

خرید لباسشویی جی‌ پلاس :

در هنگام خرید لباسشویی G plus باید در نظر بگیرید که کدام ظرفیت لباسشویی برایتان مناسب‌تر است و همچنین بودجه ای که برای خرید لباسشویی جی‌پلاس در نظر گرفته اید چقدر است؛ هرچه بودجه بیشتری صرف خرید لباسشویی +G کنید، لباسشویی پر قدرت‌تر و کم مصرف‌تری می‌توانید خریداری کنید.

در نظر داشته باشید که برای خرید ماشین لباسشویی جی پلاس حتما به نمایندگی‌های معتبر این برند مراجعه کنید تا گارانتی معتبر و اصلی آن را دریافت کنید. گارانتی 5 ساله تعویض موتور لباسشویی این برند را شرکت گلدیران بر عهده دارد.