نمایش 1–16 از 19 نتیجه

نمایش 9 24 36

میز تلویزیون متین

اگر بخواهیم برند متین را به شما معرفی کنیم، باید بگوییم با سابقه‌ترین تولیدکننده میز تلویزیون در کشور، برند متین است که بیش از 10 سال است که در این زمینه فعالیت می‌کند و از نظر کیفیت چوب و طراحی با میزهای برندهای دیگر تفاوت‌های زیادی دارد.
هر جایی که تلویزیون باشد، 100% میز تلویزیون هم هست. پس می‌توان آن را جزء وسایل اساسی منزل دانست. حالا تا پایان این متن ما را همراهی کنید تا اطلاعات کافی درباره این برند بدست آورید.

انواع میز تلویزیون متین بر اساس سایزبندی

سایز این میزها 110، 120، 140، 160، 180 و 210 سانتی‌متر است. این سایزبندی استاندارد است و برای سایزهای مختلف تلویزیون طراحی شده‌است.
اکثر میزها دو تکه هستند و می‌توان برای جابجایی آنها این دو قسمت را از هم جدا کرد تا راحت‌تر بتوانید جابه‌جا کنید. معمولا قسمت بالایی قابل جدا شدن است.

کیفیت میز تلویزیون متین

جنس چوب کار شده برند متین، هایگلاس‌ترک است که بهترین متریال موجود در بازار می‌باشد.
از دیگر مزایای میزهای این برند می‌توان به بسته‌بندی محکم و ضدضربه آن اشاره کرد؛

این نوع بسته‌بندی از ضربات احتمالی، که به صورت ناگهانی وارد می‌شوند، جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود که محصول سالم به دست مشتری برسد.

تاثیر جنس چوب در کارایی میز تلویزیون متین

این که جنس چوبی که در ساخت این میزها مورد استفاده قرار می‌گیرند، بسیار عالی است در مواردی به چشم می‌آید که در بعضی شرایط، فشار زیادی به آن وارد می‌شود و یا مدت طولانی در معرض آسیب‌های مختلف قرار می‌گیرد.

اگر متریال کار شده مرغوب نباشد، خیلی سریع میز تلویزیون از بین می‌رود و شما باید به فکر تعویض آن باشید.

میز تلویزیون این برند با سابقه، از آنجایی که بهترین متریال ساخت را دارد، چندین سال برای شما به همان کیفیت اولیه باقی می‌ماند.