نمایش 1–16 از 59 نتیجه

نمایش 9 24 36

یخچال فریزر جی پلاس

هر خانواده در آشپزخانه خود نیاز به یک یخچال فریزر مناسب از نظر کیفیت و کارایی ، دارد و برای این منظور به سمت برندهای موفق و معروف می روند تا هم از خدمات پس از فروش برند و هم از کیفیت یخچال فریزر استفاده کند و به اصطلاح خیالشان راحت باشد. 2 سالی است که شرکت معتبر و مسئولیت پذیر گلدیران ، با بوجود آوردن برند جی پلاس و تولید لوازم خانگی با کیفیت از جمله یخچال فریزر جی پلاس ، هم رضایت مشتریان را جلب کرده و هم بازار را در دست گرفته است. در این قسمت توضیحی راجع به کیفیت و کارایی یخچال فریزرهای جی پلاس می دهیم.

از ویژگی های یخچال فریزر های این برند می توانیم به وجود موتورهای اینورتر قوی اشاره کنیم ؛ این موتورهای با تنظیم میزان کارکرد موتور ، سرمای تولیدی توسط موتور ، پخش سرمای داخل یخچال به صورت یکنواخت برای تازگی مواد غذایی و افزایش بازدهی موتور باعث افزایش طول عمر موتور و بالا رفتن کارکرد یخچال فریزر جی پلاس می شود.

این برند برای آن که خیال مشتریان خود را بابت موتور یخچال فریزرهای G Plus راحت کند علاوه بر گارانتی 18 ماهه سایر قطعات ، موتور را نیز 5 سال گارانتی می کند. این خود گویای کیفیت بالای موتور یخچل فریزر های جی پلاس می باشد.
البته آبریز و یخ ساز یخچال های فریزر برند جی پلاس به صورت دستی کار می کند و اتوماتیک نیست و این را می توان عیب در نظر گرفت . در کنار این عیب کوچک ، محاسن زیادی دارد ؛ به طور مثال این یخچال فریزر ها دارای سیستم سرمایش سریع هستند برای مواقعی که می خواهید خیلی سریع مواد غذایی را فریز کنید، برای میوه و سبزیجات محفظه جداگانه دارد و سیستم عایق بندی برای حفظ کیفیت مواد غذایی دارد.

قیمت یخچال فریزر های جی پلاس ، به امکانات ، قدرت موتور ، میزان مصرف انرژی ، ظرفیت قسمت یخچال و فریزر و حتی رنگ انتخابی شما بستگی دارد. به طور مثال رنگ سیلور یا نقره ای یخچال فریزر G Plus بیشتر از رنگ سفید آن است و هر چه ظرفیت یخچال و فریزر بیشتر باشد قیمت نیز بیشتر می شود.

در هنگام خرید یخچال فریزر جی پلاس به مدل ، رنگ ، امکانات ، بازدهی و مصرف انرژی ، قدرت موتور و ظرفیت کلی آن دقت کنید و ظرفیتی را انتخاب کنید که برای خانواده تان کافی باشد ؛ زیرا افرادی که تعداد اعضای خانواده شان زیاد است باید یخچال فریزر با ظرفیت بیشتر انتخاب کنند تا به نسبت مواد غذایی که می خواهند نگهداری کنند ، فضای کافی داشته باشند.