نمایش 1–16 از 19 نتیجه

نمایش 9 24 36

 

میز تلویزیون متین

اگر بخواهیم برند متین را به شما معرفی کنیم باید بگوییم با سابقه ترین تولید کننده میز تلویزیون در کشور، برند متین است که بیش از 10 سال است که در این زمینه فعالیت میکند و از نظر کیفیت چوب و طراحی با میزهای برندهای دیگر تفاوتهای زیادی دارد.
هر جایی که تلویزیون باشد، 100% میز تلویزیون هم هست، که این یعنی در همه منازل، میز تلویزیون دیده میشود. پس میتوان آن را جزء وسایل اساسی منزل دانست. حالا تا پایان این متن ما را همراهی کنید تا اطلاعات کافی درباره این برند بدست آورید.
سایز این میزها 110، 120، 140، 160، 180 و 210 سانتی متر است. این سایز بندی استاندارد است و برای سایزهای مختلف تلویزیون طراحی شده است.
اکثر میزها دو تکه هستند و می توان برای جابجایی آنها این دو قسمت را از هم جدا کرد تا راحتتر بتوانید جابه جا کنید. معمولا قسمت بالایی قابل جدا شدن است.
جنس چوب کار شده در میزهای برند متین، هایگلاس ترک است که جزء بهترین متریال موجود در بازار میباشد.
از دیگر مزایای میزهای متین میتوان به بسته بندی محکم و ضد ضربه آن اشاره کرد که از ضربات احتمالی که به صورت ناگهانی وارد میشوند و اگر بسته بندی محکم نباشد تلویزیون آسیب میبیند، جلوگیری میکند و به مشتری این اطمینان را میدهد که تلویزیون سالم به دست او میرسد.